Bohaterowie

Julie Higgins [ 19 ] - Szalona nastolatka. Potrafi wspaniale gotować jak i rysować, ale nikt oprócz jej przyjaciela nie wie o jej talencie. Kocha robić zdjęcia. Cieszy się każdą chwilą. Wszędzie jej pełno, ale jest bardzo towarzyską i przyjacielską osobą. Marzy, by zostać projektantką. (Ur. 26.08)
Charlie Dalton [ 19 ] - Najlepszy przyjaciel Julie. Uwielbia udzielać się publicznie. W szkole prowadzi każdy apel, przedstawienie. Nie ma przed Julie żadnych tajemnic. Zawsze się wspierają i sobie pomagają. Kiedyś byli razem, lecz Charles odkrył, że dziewczyny go nie kręcą. (Ur.15.03)
Conor Maynard [19 ] – Aktualny chłopak Julie. Wcześniej skończył liceum. Często wyjeżdża w podróże „edukacyjne” po Europie. Wspaniale śpiewa i sam pisze piosenki, choć nie ujrzały jeszcze światła dziennego ( jedynie Julie miała ten przywilej ). Wierzy, że to się niedługo zmieni. (Ur.04.07) 
Claudia „CeCe” Gillies [ 17 ] - Pełna wiary w ludzi i zawsze uśmiechnięta dziewczyna urodzona w Paryżu. Z nią nigdy nikt się nie nudzi. Ma 1000 pomysłów na minutę. Jest troskliwa wobec swoich przyjaciół, ale bezwzględna dla wrogów. Bardzo lubi muzykę i ma talent do śpiewania, lecz boi się wystąpić publicznie (Ur.05.05)


 
Lena Miller [ 18 ] - Przyjazna, mądra, wesoła i szalona nastolatka. Kocha przytulanie i całusy. Lubi przyjaźnić się z chłopakami i generalnie nie ma nic do nikogo. Bywa skryta. Boi się zakochać. Szuka swojego miejsca na świecie. (Ur. 07.10)
Charlotte „Hinoko” Riddle [ 16 ] – Wesoła nastolatka kochająca anime ( stąd jej przezwisko ). Ma mamę Polkę. Zawsze jest w dobrym humorze i zaraża tym innych. Jest małym zboczuchem, ale nikomu to nie przeszkadza. Uwielbia śpiewać, ale nie widzi w tym swojej przyszłości.(Ur. 08.11)


Nick Freeman [ 21 ] -  syn Cindy. Od kilku lat pracuje jako model w agencji swojej mamy w Londynie. Mimo bycia modelem, nie jest arogancki i zapatrzony w siebie. Lubi zamykać się w swoim świecie i słuchać muzyki. Niesamowicie czarujący dżentelmen. (Ur. 04.06 )
 

Thomas Higgins [ 43 ]


Paul Higgins [ 46 ]


Cindy Freeman [ 44 ]
One Direction (od lewej ):
- Niall Horan [ 19 ]
- Harry Styles  [ 18 ]
- Liam Payne [ 19 ]
- Zayn Malik [ 19 ]
- Louis Tomlinson [ 21 ]

3 komentarze:

 1. AAAAAAAAA ZAJEBISTY *_____________* KOCHAM CIĘ :33
  MARTYNA :33

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak strasznie się nagrzałam po przeczytaniu samych opisów postaci, że już nie wiem co będzie jak dodasz pierwszy rozdział. ; DD
  Nie mogę się doczekać. ; )

  OdpowiedzUsuń
 3. fajnie się zaczyna <3
  wpadaj http://thelasttimewhenisawyou.blogspot.com/ ;)

  OdpowiedzUsuń